Zajęcia

Zobacz co mamy do zaoferowania

Zajęcia

Zajęcia

Wkrótce dowiecie się więcej o naszych zajęciach.

Hip hop

Hip hop dance posiada swoje podstawowe kroki, korzysta z całego dorobku street dance i jest chyba jednym z najbardziej zróżnicowanych styli tanecznych. Na tych zajęciach uczymy podstawowych kroków hip hopowych, tworzymy choreografię oraz improwizujemy do muzyki- freestyle. Dzięki dużej dowolności pozwala wyrazić siebie i swoje emocje.

House

House dance ma wiele odmian i technik, ale cechami wyróżniającymi ten styl tańca jest poruszanie tułowiem do przodu i do tyłu, w charakterystycznym falującym ruchu- "jacking" oraz płynne podskoki. Jest on jednym z bardziej energicznych styli tanecznych. Podobnie jak w Hip hop dance uczymy na zajęciach podstawowych kroków, modyfikujemy je i freestylujemy. To styl dla ludzi, którzy lubią muzykę house i mają niespożyte pokłady energii.

Shuffle

Shuffle dance polega na pozornym "ślizganiu się" po podłożu.W taniec można wplatać wykopy, obroty, czy nawet moonwalka. Shuffle dance charakteryzuje się przede wszystkim pracą nóg. Jest to styl, który tańczy się do szybkiej muzyki elektronicznej.

Popping

Popping to styl tańca polegający na szybkim spinaniu i rozluźnianiu mieśni- pop w połączeniu z różnymi pozycjami i ruchami. Popping posiada mnóstwo technik tanecznych, ale najbardziej charakterystyczne to bycie robotem, falowanie i izolowanie poszczególnych części ciała oraz mocne zatrzymania. Jest jednym z bardziej widowiskowych styli tanecznych.

Twerk

Twerk jest głównie popularny wśród kobiet i polega na rytmicznym potrząsaniu pośladkami w różnych kombinacjach i pozycjach. Te zajęcia pięknie rzeźbią "kobiece partie ciała". Twerk pozwala poczuć się kobieco i bardzo seksownie, co buduje u pań dużą pewność siebie. Na zajęciach uczymy głównie techniki potrząsania pośladkami, kręcenia bioder oraz tworzymy choreografię z wykorzystaniem kobiecych atutów.

Dancehall

Dancehall cechuje się dymanicznością połączoną z płynnością ruchów zarazem. Mocnymi akcentami bioder, miednicy, klatki pracujemy w rytm muzyki reggae. Mogą go tańczyć mężczyźni i kobiety, ponieważ istnieje podział na kroki damskie i męskie. Na naszych zajęciach poznacie kroki dancehallowe, z których stworzymy choreografię rodem z słonecznej Jamajki, z której to właśnie dancehall pochodzi.

Balet dla dzieci

Balet dla dzieci to wprowadzenie w świat tańca klasycznego- pełnego pięknych linii, równowagi, gracji i elegancji. Na tych zajęciach będziemy się uczyli podstaw tańca klasycznego, rozciągali ciało, budowali wyprostowaną postawę oraz tworzyli małe spektakle taneczne i stawiali pierwsze kroki na scenie.

Jazz

Jazz jako taniec łączy w sobie elementy tańca klasycznego oraz akrobatyki. Chrakteryzuje się wydłużonymi liniami ciała, skokami, zejściami w podłogę oraz piruetami. Na tych zajęciach uczymy podstaw tańca klasycznego, rozciągamy ciało, przygotowujemy się do występów scenicznych i tworzmy choreografię, które potem wystawiamy na scenie, ponieważ ten styl tańca jest mocno związany z teatrem.

Breakdance

Breakdance to rodzaj tańca z duża liczbą elementów siłowo-sprawnościowych oraz z krokami wykonywanymi "na parterze". To jeden z trudniejszych, ale też jeden z bardziej widowiskowych styli tanecznych. Na zajęciach będziemy ciężko pracować nad przygotowaniem ciałą do tego tańca czyli będziemy wzmacniać mięśnie, rozciągać ciało oraz zwiększać zakresy ruchomości stawów, a przede wszystkim uczyć kroków, elemetów akrobatycznych, pozycji oraz freestylowania w tym stylu taneczym.

Waacking

Waacking to styl tańca który głównie tańczony jest do muzyki disco i charakteryzuje się dużą pracą rąk, wymownymi pozami oraz wręcz teatralnym, a czasem nawet przerysowanym przekazywaniem emocji. Na zajęciach dowiemy się jak się poruszać w tym stylu, wyrażać emocje, wykorzystywać muzykę, freestylować, a do tego będziemy jeszcze tworzyć choreografię w waackingowym stylu.

Taniec użytkowy

Taniec użytkowy dla dorosłych to kurs dla osób pragnących nauczyć się swobodnego poruszania w parze, w różnych rytmach, niezależnie czy będzie to wesele, bal sylwestrowy, dyskoteka czy domówka. Na tych zajęciach dowiecie się jak pracować w parze, wykonywać obroty, figury taneczne, jak czerpać radość z tańca oraz poznacie między innymi takie style taneczne jak rumba, cha-cha, samba, walc angielski, tango, salsa i wiele innych. To wspaniała forma spędzenia wspólnie czasu dla partnerów.

Latino solo

Latino solo to zajęcia na których uczymy się samby, salsy, rumby, cha-chy, a wszystko w rytm muzyki latynoamerykańskiej. Do tych zajęć nie potrzebujemy ani partnera ani partnerki,a umiejętności z zajęć spokojnie możemy wykorzystać tańcząc solo, ale pomogą nam również podczas tańca w parze. Te zajęcia pięknie kształtują sylwetkę oraz spalają zbędny tłuszczyk w przyjemny sposób.

Pierwszy taniec

"Pierwsze taniec" to zajęcia indywidualne dla przyszłych młodych par. Układamy choreografię oraz dobieramy muzykę pomagając młodym ludziom wejść tanecznym krokiem w nową drogę życia. Sami zdecydujecie czy wolicie tradycyjnego walca, uniwersalne kroki z użyciem prowadzenia czy wyszukany układ, który zaskoczy wszystkich gości.W pierwszym tańcu weselnym ważny jest odpowiedni dobór kroków i figur. Specjalnie dla narzeczonych wybraliśmy te, które są efektowne i stosunkowo proste. Kroki, obroty,podnoszenia i gięcia dobieramy do predyspozycji pary. Sprawimy, żeby ten pierwszy taniec na długo pozostał pięknym wspomnieniem dla Was i Waszych gości.

Akrobatyka

Akrobatyka to ćwiczenia ogólnorozwojowe (wzmacniające, gibkościowe i rozciągające), mające na celu podnoszenie sprawności fizycznej i koordynacji ruchowej. Wszechstronnie rozwijają wytrzymałość, zręczność oraz orientację przestrzenną. Pozytywnie wpływają na wzrost i rozwój, kształtując osobowość, odpowiedzialność oraz umiejętność współdziałania w grupie. Na naszych zajęciach będziemy uczyli wykonywania elementów z małej akrobatyki takich jak przewroty w przód i tył, przerzuty bokiem, salta, stania na głowie i rękach, szpagaty.